- UniMachines
- ›
- Табела огъване машини
- ›
- 3 ролка табела огъващи машини
- ›
- 3 ролка табела огъващи машини MG italy 3100 mm x 140 mm
- ›
- 3 ролка табела огъващи машини MG italy 3100 mm x 140 mm 3160V
3 ролка плоча машини за огъване MG italy 3100 mm x 140 mm 3160V
| Категория | Табела огъване машини MG italy 3100 mm x 140 mm › |
| Производител | MG italy 3100 mm x 140 mm › |
АРХИВИРАНИ обява
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Великобритания |
| Година на производство | 2016 |
| Гаранция | Гаранция Производител на |
| Техническо състояние | Неизползван |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дебелина на листове метал | 140 mm |
| Работна дължина на ролките | 3.1 mm |
| Брой задвижвани ролки | 3 бр |
| Диаметърът на валяк номер 1 | 940 mm |
| Диаметърът на валяк номер 2 | 840 mm |
| Диаметърът на валяк номер 3 | 840 mm |
| Обща консумация на мощност | 164 kW |
| Височина Machine | 5.1 mm |
| Дължина Machine | 10.1 mm |
| Широчина машина | 4.7 mm |
| Тегло на машината | 0.148 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Контрол на CNC | |
| Хидравлично задвижване | |
| Хидравлично притискане | |
| Устройства за навиване на конуси | |
| Централно смазване | |
| CE Декларация | |










































