- UniMachines
- ›
- Табела огъване машини
- ›
- 3 ролка табела огъващи машини
- ›
- 3 ролка табела огъващи машини MORGAN
- ›
- 3 ролка табела огъващи машини MORGAN PBR 1250/6
3 ролка плоча машини за огъване MORGAN PBR 1250/6
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Великобритания |
| област | Leicestershire |
| Година на производство | 1977 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дебелина на листове метал | 6 mm |
| Работна дължина на ролките | 1250 mm |
| Диаметърът на валяк номер 1 | 150 mm |
| Диаметърът на валяк номер 2 | 125 mm |
| Диаметърът на валяк номер 3 | 125 mm |
| Височина Machine | 1320 mm |
| Дължина Machine | 2130 mm |
| Широчина машина | 863 mm |
| Тегло на машината | 1.3 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |










































