- UniMachines
- ›
- Табела огъване машини
- ›
- 3 ролка табела огъващи машини
- ›
- 3 ролка табела огъващи машини WEBB
- ›
- 3 ролка табела огъващи машини WEBB 8006
3 ролка плоча машини за огъване WEBB 8006
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Illinois |
| Година на производство | 1983 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дебелина на листове метал | 8 mm |
| Работна дължина на ролките | 1524 mm |
| Диаметърът на валяк номер 1 | 203.2 mm |
| Диаметърът на валяк номер 2 | 203.2 mm |
| Диаметърът на валяк номер 3 | 203.2 mm |
| Височина Machine | 1371.6 mm |
| Дължина Machine | 1143 mm |
| Широчина машина | 3632.2 mm |
| Тегло на машината | 3.4 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |









































