- UniMachines
- ›
- Табела огъване машини
- ›
- 4 ролка табела огъващи машини
- ›
- 4 ролка табела огъващи машини LISSE
- ›
- 4 ролка табела огъващи машини LISSE EF I
4 преобръщане плоча машини за огъване LISSE EF I
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Франция |
| област | Aube |
| Година на производство | 1972 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дебелина на листове метал | 12 mm |
| Работна дължина на ролките | 2000 mm |
| Диаметърът на валяк номер 1 | 270 mm |
| Диаметърът на валяк номер 2 | 270 mm |
| Диаметърът на валяк номер 3 | 230 mm |
| Диаметърът на валяк номер 4 | 230 |
| Височина Machine | 1750 mm |
| Дължина Machine | 4500 mm |
| Широчина машина | 1900 mm |
| Тегло на машината | 10 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Хидравлично задвижване | |









































