- UniMachines
- ›
- Табела огъване машини
- ›
- 4 ролка табела огъващи машини
- ›
- 4 ролка табела огъващи машини M G
- ›
- 4 ролка табела огъващи машини M G WH 510 C
4 преобръщане плоча машини за огъване M G WH 510 C
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Illinois |
| Година на производство | 2004 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дебелина на листове метал | 9.5 mm |
| Работна дължина на ролките | 5080 mm |
| Диаметърът на валяк номер 1 | 350 mm |
| Диаметърът на валяк номер 2 | 320 mm |
| Диаметърът на валяк номер 3 | 240 mm |
| Диаметърът на валяк номер 4 | 9.45 |
| Височина Machine | 1981.2 mm |
| Дължина Machine | 7315.2 mm |
| Широчина машина | 1524 mm |
| Тегло на машината | 30.8 t |
Оборудване | |
|---|---|
| M G CN-WIN-98 | |
| Контрол на CNC | |



















































