- UniMachines
- ›
- Табела огъване машини
- ›
- 4 ролка табела огъващи машини
- ›
- 4 ролка табела огъващи машини MG HEZINGER
- ›
- 4 ролка табела огъващи машини MG HEZINGER MH 1508 A
4 преобръщане плоча машини за огъване MG HEZINGER MH 1508 A
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 2013 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Работна дължина на ролките | 1550 mm |
| Диаметърът на валяк номер 1 | 220 mm |
| Диаметърът на валяк номер 2 | 240 mm |
| Диаметърът на валяк номер 3 | 210 mm |
| Диаметърът на валяк номер 4 | 210 mm |
| Обща консумация на мощност | 3 kW |
| Височина Machine | 1330 mm |
| Дължина Machine | 3930 mm |
| Широчина машина | 1210 mm |
| Тегло на машината | 2.9 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Техническа документация | |












































