- UniMachines
- ›
- Табела огъване машини
- ›
- 4 ролка табела огъващи машини
- ›
- 4 ролка табела огъващи машини MONTGOMERY
- ›
- 4 ролка табела огъващи машини MONTGOMERY 4R-4825
4 преобръщане плоча машини за огъване MONTGOMERY 4R-4825
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Illinois |
| Година на производство | 1998 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дебелина на листове метал | 6.4 mm |
| Работна дължина на ролките | 1016 mm |
| Диаметърът на валяк номер 1 | 152.4 mm |
| Диаметърът на валяк номер 2 | 152.4 mm |
| Диаметърът на валяк номер 3 | 152.4 mm |
| Диаметърът на валяк номер 4 | 6 |
| Височина Machine | 1422.4 mm |
| Дължина Machine | 2971.8 mm |
| Широчина машина | 1041.4 mm |
| Тегло на машината | 2.3 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Техническа документация | |















































