- UniMachines
- ›
- Табела огъване машини
- ›
- 4 ролка табела огъващи машини
- ›
- 4 ролка табела огъващи машини SENTE MAKINA
- ›
- 4 ролка табела огъващи машини SENTE MAKINA TFWSI SPIRO
4 преобръщане плоча машини за огъване SENTE MAKINA TFWSI SPIRO
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 2014 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дебелина на листове метал | 1 mm |
| Работна дължина на ролките | 6000 mm |
| Височина Machine | 1600 mm |
| Дължина Machine | 5000 mm |
| Широчина машина | 2000 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| Sterowanie PLC SCHNEIDER | |
| Техническа документация | |
















































