- UniMachines
- ›
- Хидравлични преси
- ›
- C рамката хидравлични преси
- ›
- C рамката хидравлични преси CINCINNATI
- ›
- C рамката хидравлични преси CINCINNATI 110 OBS
C рамка хидравлична преса CINCINNATI 110 OBS
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Wisconsin |
| Година на производство | 1989 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 75 t |
| Максимален ход на буталния прът | 254 mm |
| Дължина на долната маса | 1066.8 mm |
| Широчина на долната маса | 685.8 mm |
| Дължина на горната плоча | 609.6 mm |
| Широчина на горната част на маса | 457.2 mm |
| Максимално разстояние между масите | 412.8 mm |
| Скорост на буталния прът (без товар) | 248.9 mm/s |
| Скорост на буталния прът (пресоване) | 25.4 mm/s |
| Скорост на буталния прът (върне) | 257.4 mm/s |
| Височина Machine | 3429 mm |
| Дължина Machine | 2692.4 mm |
| Широчина машина | 1701.8 mm |
| Тегло на машината | 8.6 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |












































