- UniMachines
- ›
- Хидравлични преси
- ›
- C рамката хидравлични преси
- ›
- C рамката хидравлични преси ERFURT
- ›
- C рамката хидравлични преси ERFURT PYE 100 S1
C рамка хидравлична преса ERFURT PYE 100 S1
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 1980 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 100 t |
| Дължина на долната маса | 750 mm |
| Широчина на долната маса | 560 mm |
| Дължина на горната плоча | 530 mm |
| Широчина на горната част на маса | 400 mm |
| Консумация на мощност | 17 kW |
| Високо налягане | 160 MPa |
| Височина Machine | 3200 mm |
| Тегло на машината | 5.4 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Осветление | |
| Техническа документация | |













































