- UniMachines
- ›
- Хидравлични преси
- ›
- C рамката хидравлични преси
- ›
- C рамката хидравлични преси GALDABINI
- ›
- C рамката хидравлични преси GALDABINI RPRIC/100
C рамка хидравлична преса GALDABINI RPRIC/100
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Италия |
| област | Milano |
| Година на производство | 1986 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 100 t |
| Максимален ход на буталния прът | 550 mm |
| Дължина на долната маса | 805 mm |
| Широчина на долната маса | 610 mm |
| Дължина на горната плоча | 700 mm |
| Широчина на горната част на маса | 580 mm |
| Максимална сила на ежектора (пресоване) | 6 t |
| Максимален ход на ежектора | 200 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |









































