- UniMachines
- ›
- Хидравлични преси
- ›
- C рамката хидравлични преси
- ›
- C рамката хидравлични преси HAVIR
- ›
- C рамката хидравлични преси HAVIR DOUBLE CRANK
C рамка хидравлична преса HAVIR DOUBLE CRANK
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Wisconsin |
| Година на производство | 1992 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 100 t |
| Дълбочина гърло (разстояние от рамката на оста на буталния прът) | 1016 mm |
| Дължина на долната маса | 2540 mm |
| Широчина на долната маса | 1422.4 mm |
| Височина Machine | 2032 mm |
| Дължина Machine | 3048 mm |
| Широчина машина | 2286 mm |
| Тегло на машината | 12.2 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |












































