- UniMachines
- ›
- Хидравлични преси
- ›
- C рамката хидравлични преси
- ›
- C рамката хидравлични преси HYDRAPRES
- ›
- C рамката хидравлични преси HYDRAPRES PHW-16
C рамка хидравлична преса HYDRAPRES PHW-16
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 2008 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дълбочина гърло (разстояние от рамката на оста на буталния прът) | 140 mm |
| Дължина на долната маса | 500 mm |
| Широчина на долната маса | 280 mm |
| Дължина на горната плоча | 380 mm |
| Широчина на горната част на маса | 270 mm |
| Минимално разстояние между масите | 195 mm |
| Максимално разстояние между масите | 295 mm |
| Скорост на буталния прът (пресоване) | 55 mm/s |
| Скорост на буталния прът (върне) | 100 mm/s |
| Максимален ход на ежектора | 100 mm |
| Консумация на мощност | 11 kW |
| Максимално налягане | 26.5 MPa |
| Капацитет на масления резервоар | 90 l |
| Високо налягане | 26.5 MPa |
| Ниско налягане | 2 MPa |
| Тегло на машината | 0.6 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Контрол Foot | |
| Техническа документация | |























































