- UniMachines
- ›
- Хидравлични преси
- ›
- C рамката хидравлични преси
- ›
- C рамката хидравлични преси WMW - ZEULENRODA
- ›
- C рамката хидравлични преси WMW - ZEULENRODA PYXE 100 S1
C рамка хидравлична преса WMW - ZEULENRODA PYXE 100 S1
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Холандия |
| област | Overijssel |
| Година на производство | 1985 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - заплащат отделно |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Machine изключен |
| Инвентарен номер | 7778 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 100 t |
| Дълбочина гърло (разстояние от рамката на оста на буталния прът) | 500 mm |
| Максимален ход на буталния прът | 500 mm |
| Дължина на долната маса | 1250 mm |
| Широчина на долната маса | 900 mm |
| Дължина на горната плоча | 1100 mm |
| Широчина на горната част на маса | 750 mm |
| Минимално разстояние между масите | 1000 mm |
| Скорост на буталния прът (пресоване) | 200 mm/s |
| Скорост на буталния прът (върне) | 200 mm/s |
| Консумация на мощност | 17 kW |
| Височина Machine | 3450 mm |
| Дължина Machine | 2100 mm |
| Широчина машина | 1250 mm |
| Тегло на машината | 9 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Ръчно управление | |













































