- UniMachines
- ›
- CNC стругове и стругове центрове
- ›
- CNC стругови автомати
- ›
- CNC стругови автомати HANHWA
- ›
- CNC стругови автомати HANHWA HD 26II H
CNC автоматична струг HANHWA HD 26II H
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 2018 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимален диаметър на завой | 26 mm |
| Максимална мощност на главния шпиндел | 5.5 kW |
| Максимална скорост на въртене на главния шпиндел | 8000 1/min |
| Обща консумация на мощност | 20 kW |
| Дължина на струга | 2340 mm |
| Ширина на струг | 1230 mm |
| Височина на струг | 1720 mm |
| Тегло на струг | 2.7 t |
Оборудване | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 828D | |
| Bar фидер | |
| Приемник на готовите части | |
| Chip транспортер | |
| C-ос индексира | |
| Чрез вретено охладител | |
| Техническа документация | |
















































