- UniMachines
- ›
- CNC стругове и стругове центрове
- ›
- CNC стругови автомати
- ›
- CNC стругови автомати MAZAK
- ›
- CNC стругови автомати MAZAK SQ turn 200
CNC автоматична струг MAZAK SQ turn 200
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Podkarpackie |
| Година на производство | 1998 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Плащане | При получаване |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на повратна (Z-ос) | 500 mm |
| Максимална дължина на пътуване в X-ос | 300 mm |
| Диаметър на отвора за оста | 52 mm |
| Максимална скорост на въртене на главния шпиндел | 5000 1/min |
| Общ брой инструменти в купола | 12 бр |
Оборудване | |
|---|---|
| JAPAN MAZATROL T PLUS | |
| Връзка RS | |
| Измерване сонда за инструменти | |
| Приемник на готовите части | |
| Chip транспортер | |
| Шпиндела, с проходен отвор | |
| Автоматична скорост на подаване на задно седло | |
| Автоматична скорост на подаване на задно седло паче перо | |
| Хидравличен патронник | |
| Техническа документация | |
| CE Декларация | |











































