- UniMachines
- ›
- CNC стругове и стругове центрове
- ›
- CNC стругови автомати
- ›
- CNC стругови автомати STAR
- ›
- CNC стругови автомати STAR SR-32 J-N
CNC автоматична струг STAR SR-32 J-N
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Colorado |
| Година на производство | 2007 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална мощност на главния шпиндел | 7.5 kW |
| Диаметър на отвора за оста | 31.8 mm |
| Максимална скорост на въртене на главния шпиндел | 7000 1/min |
| Общ брой инструменти в купола | 6 бр |
| Максимална дължина на пътуванията на задно седло перото | 80 mm |
| Брой на CNC контролирани оси | 7 бр |
| Дължина на струга | 2717.8 mm |
| Ширина на струг | 1295.4 mm |
| Височина на струг | 1727.2 mm |
| Тегло на струг | 3.1 t |
Оборудване | |
|---|---|
| FANUC 32i-B | |
| Bar фидер | |
| Liquid система за охлаждане | |














































