- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри AWEA
- ›
- CNC вертикални обработващи центри AWEA VP 3012
CNC вертикална машинни център AWEA VP 3012
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Тайван |
| Година на производство | 2015 |
| Гаранция | Гаранция 12 месеца |
| Техническо състояние | Неизползван |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 3000 mm |
| Ширина на работната маса | 1100 mm |
| Мощност на шпиндела диск | 18.5 kW |
| Брой на CNC контролирани оси | 3 бр |
| Брой инструменти в списанието | 32 бр |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела на вертикалната | 10000 1/min |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 3000 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 1200 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 760 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| FANUC 0i-MF | |









































