- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри BMEI
- ›
- CNC вертикални обработващи центри BMEI BV100
CNC вертикална машинни център BMEI BV100
| Нетна цена | 13733 BGN |
| Местен данък (ДДС) | 23 % |
| Име на фирма |
Maszyneria
Sławomir Konieczko |
| адрес | Wita Stwosza 18/13 |
| Град | Jelenia Góra |
| Пощенски код | 58-560 |
| област | Dolnośląskie |
| Страна | Полша |
| Телефон | +48 603510566 |
| Категория | CNC фрезови машини и обработващи центри BMEI › |
| Производител | BMEI › |
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 2007 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 1300 mm |
| Ширина на работната маса | 610 mm |
| Максимално натоварване маса (равномерно разпределени) | 700 kg |
| Брой на CNC контролирани оси | 3 бр |
| Брой инструменти в списанието | 21 бр |
| Минимална скорост на въртене на шпиндела на вертикалната | 60 1/min |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела на вертикалната | 15000 1/min |
| Минимално разстояние на шпиндела от масата | 152 mm |
| Максимално разстояние на шпиндела от масата | 712 mm |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 1050 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 510 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 560 mm |
| Максимална скорост на подаване в X-ос | 400 mm/s |
| Максимална скорост на подаване в Y-ос | 400 mm/s |
| Максимална скорост на подаване в Z-ос | 400 mm/s |
| Брой Т-образни канали в масата | 5 бр |
| Височина Machine | 3018 mm |
| Дължина Machine | 3282 mm |
| Широчина машина | 2347 mm |
| Тегло на машината | 6.5 t |
Оборудване | |
|---|---|
| FANUC Series 0i-MC | |



















































