- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри BRIDGEPORT
- ›
- CNC вертикални обработващи центри BRIDGEPORT TC 1 G
CNC вертикална машинни център BRIDGEPORT TC 1 G
| Категория | CNC фрезови машини и обработващи центри BRIDGEPORT › |
| Производител | BRIDGEPORT › |
АРХИВИРАНИ обява
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Канада |
| Година на производство | 2000 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 838.2 mm |
| Ширина на работната маса | 431.8 mm |
| Мощност на шпиндела диск | 6.7 kW |
| Брой инструменти в списанието | 22 бр |
| Минимална скорост на въртене на шпиндела на вертикалната | 80 1/min |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела на вертикалната | 6000 1/min |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 558.8 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 406.4 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 508 mm |
| Тегло на машината | 3 t |
Оборудване | |
|---|---|
| BRIDGEPORT CNC CONTROL | |











































