- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри CHIRON
- ›
- CNC вертикални обработващи центри CHIRON Chiron FZ 28 L
CNC вертикална машинни център CHIRON Chiron FZ 28 L
| Нетна цена | Питам› |
| Име на фирма |
Fermat CZ
Barbora Teplárková |
| адрес | Tuřanka 104 |
| Град | Brno |
| Пощенски код | 62700 |
| област | Jihomoravský kraj |
| Страна | Czech Republic |
| Телефон | +420 778547838 |
| Категория | CNC фрезови машини и обработващи центри CHIRON › |
| Производител | CHIRON › |
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Czech Republic |
| област | Jihomoravský kraj |
| Година на производство | 1999 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Статус | Тестът може да се извърши |
| Инвентарен номер | 211567 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 6300 mm |
| Ширина на работната маса | 680 mm |
| Брой на CNC контролирани оси | 3 бр |
| Брой инструменти в списанието | 40 бр |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела на вертикалната | 10500 1/min |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 6300 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 660 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 8000 mm |
| Обща консумация на мощност | 36 kW |
| Височина Machine | 3300 mm |
| Дължина Machine | 10000 mm |
| Широчина машина | 2850 mm |
| Тегло на машината | 26 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Siemens Sinumerik 840 C | |


















































