- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри CHIRON
- ›
- CNC вертикални обработващи центри CHIRON FZ 18W
CNC вертикална машинни център CHIRON FZ 18W
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Czech Republic |
| област | Jihomoravský kraj |
| Година на производство | 1996 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Продавачът организира транспортирането на допълнителна такса |
| Статус | Тестът може да се извърши |
| Инвентарен номер | 1648 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 1250 mm |
| Ширина на работната маса | 850 mm |
| Брой на CNC контролирани оси | 4 бр |
| Брой инструменти в списанието | 20 бр |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела на вертикалната | 6000 1/min |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 425 mm |
| Максимална скорост на подаване в X-ос | 630 mm/s |
| Максимална скорост на подаване в Z-ос | 425 mm/s |
| Височина Machine | 2900 mm |
| Дължина Machine | 3400 mm |
| Широчина машина | 1800 mm |
| Тегло на машината | 5500 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |




















































