- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри CHIRON GERMANY
- ›
- CNC вертикални обработващи центри CHIRON GERMANY FZ15KS Highspeed 4 AXIS
CNC вертикална машинни център CHIRON GERMANY FZ15KS Highspeed 4 AXIS
| Категория | CNC фрезови машини и обработващи центри CHIRON GERMANY › |
| Производител | CHIRON GERMANY › |
АРХИВИРАНИ обява
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Италия |
| област | Brescia |
| Година на производство | 2003 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Брой на CNC контролирани оси | 3 бр |
| Брой инструменти в списанието | 48 бр |
| Минимална скорост на въртене на шпиндела на вертикалната | 12000 1/min |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 550 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 400 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 425 mm |
| Максимална скорост на подаване в X-ос | 60000 mm/s |
| Максимална скорост на подаване в Y-ос | 60000 mm/s |
| Максимална скорост на подаване в Z-ос | 60000 mm/s |
Оборудване | |
|---|---|
| SIEMENS 840D | |
| CNC въртяща маса - синхронен ос | |
| Техническа документация | |










































