- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри CINCINNATI
- ›
- CNC вертикални обработващи центри CINCINNATI ARROW VMC 500
CNC вертикална машинни център CINCINNATI ARROW VMC 500
| Категория | CNC фрезови машини и обработващи центри CINCINNATI › |
| Производител | CINCINNATI › |
АРХИВИРАНИ обява
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Czech Republic |
| област | Jihomoravský kraj |
| Година на производство | 1998 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Достатъчен |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Продавачът организира транспортирането на допълнителна такса |
| Статус | Тестът може да се извърши |
| Инвентарен номер | 3422 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 700 mm |
| Ширина на работната маса | 520 mm |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела на вертикалната | 8000 1/min |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 510 mm |
| Максимална скорост на подаване в X-ос | 510 mm/s |
| Максимална скорост на подаване в Z-ос | 510 mm/s |
| Тегло на машината | 3.3 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |









































