- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри CINCINNATI MILACRON
- ›
- CNC вертикални обработващи центри CINCINNATI MILACRON ARROW 500
CNC вертикална машинни център CINCINNATI MILACRON ARROW 500
| Категория | CNC фрезови машини и обработващи центри CINCINNATI MILACRON › |
| Производител | CINCINNATI MILACRON › |
АРХИВИРАНИ обява
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 1999 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 520 mm |
| Ширина на работната маса | 700 mm |
| Максимално натоварване маса (равномерно разпределени) | 350 kg |
| Мощност на шпиндела диск | 7.5 kW |
| Брой на CNC контролирани оси | 3 бр |
| Брой инструменти в списанието | 21 бр |
| Минимална скорост на въртене на шпиндела на вертикалната | 60 1/min |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела на вертикалната | 8000 1/min |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 510 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 510 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 510 mm |
| Брой Т-образни канали в масата | 3 бр |
| Височина Machine | 2700 mm |
| Дължина Machine | 2000 mm |
| Широчина машина | 2650 mm |
| Тегло на машината | 3.1 t |
Оборудване | |
|---|---|
| ACRAMATIC 2100E | |
| Връзка RS | |
| Техническа документация | |





















































