- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри DAEWOO
- ›
- CNC вертикални обработващи центри DAEWOO ACE V 35
CNC вертикална машинни център DAEWOO ACE V 35
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Colorado |
| Година на производство | 1994 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 650.2 mm |
| Ширина на работната маса | 1092.2 mm |
| Мощност на шпиндела диск | 7.5 kW |
| Брой инструменти в списанието | 16 бр |
| Минимална скорост на въртене на шпиндела на вертикалната | 60 1/min |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела на вертикалната | 6000 1/min |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 558.8 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 398.8 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 459.7 mm |
| Височина Machine | 2362.2 mm |
| Дължина Machine | 2590.8 mm |
| Широчина машина | 2059.9 mm |
| Тегло на машината | 5.5 t |
Оборудване | |
|---|---|
| MITSUBISHI M 520 M | |
| Техническа документация | |














































