- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри DECKEL MAHO
- ›
- CNC вертикални обработващи центри DECKEL MAHO DMC 63 V WZW
CNC вертикална машинни център DECKEL MAHO DMC 63 V WZW
| Категория | CNC фрезови машини и обработващи центри DECKEL MAHO › |
| Производител | DECKEL MAHO › |
АРХИВИРАНИ обява
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Германия |
| област | Baden-Württemberg |
| Година на производство | 1998 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 800 mm |
| Ширина на работната маса | 500 mm |
| Брой инструменти в списанието | 24 бр |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела на вертикалната | 8000 1/min |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 630 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 500 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 500 mm |
| Максимална скорост на подаване в X-ос | 500 mm/s |
| Максимална скорост на подаване в Y-ос | 500 mm/s |
| Максимална скорост на подаване в Z-ос | 500 mm/s |
Оборудване | |
|---|---|
| SIEMENS 810 D | |
| Ethernet (LAN) | |
| Liquid система за охлаждане | |














































