- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри DECKEL MAHO
- ›
- CNC вертикални обработващи центри DECKEL MAHO DMU 50 evolution
CNC вертикална машинни център DECKEL MAHO DMU 50 eVolution
| Категория | CNC фрезови машини и обработващи центри DECKEL MAHO › |
| Производител | DECKEL MAHO › |
АРХИВИРАНИ обява
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Czech Republic |
| област | Jihomoravský kraj |
| Година на производство | 2001 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Купувачът организира товаренето за своя сметка |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
| Инвентарен номер | 6132 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимално натоварване маса (равномерно разпределени) | 500 kg |
| Мощност на шпиндела диск | 40 kW |
| Брой на CNC контролирани оси | 5 бр |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела на вертикалната | 18000 1/min |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 500 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 420 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 380 mm |
| Височина Machine | 2490 mm |
| Дължина Machine | 3360 mm |
| Широчина машина | 2280 mm |
| Тегло на машината | 6 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |













































