- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри DMG
- ›
- CNC вертикални обработващи центри DMG DMC 635V ECO
CNC вертикална машинни център DMG DMC 635V ECO
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| Година на производство | 2011 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 790 mm |
| Ширина на работната маса | 560 mm |
| Максимално натоварване маса (равномерно разпределени) | 600 kg |
| Мощност на шпиндела диск | 13 kW |
| Брой на CNC контролирани оси | 3 бр |
| Брой инструменти в списанието | 20 бр |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела на вертикалната | 8000 1/min |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 635 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 510 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 460 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| Siemens 810D PowerLine | |











































