- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри DMG MORI
- ›
- CNC вертикални обработващи центри DMG MORI DMC 635 V ECOLINE
CNC вертикална машинни център DMG MORI DMC 635 V Ecoline
| Нетна цена | 68665 BGN |
| Местен данък (ДДС) | 23 % |
| Име на фирма |
Maszyneria
Sławomir Konieczko |
| адрес | Wita Stwosza 18/13 |
| Град | Jelenia Góra |
| Пощенски код | 58-560 |
| област | Dolnośląskie |
| Страна | Полша |
| Телефон | +48 603510566 |
| Категория | CNC фрезови машини и обработващи центри DMG MORI › |
| Производител | DMG MORI › |
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 2014 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 790 mm |
| Ширина на работната маса | 560 mm |
| Мощност на шпиндела диск | 13 kW |
| Брой на CNC контролирани оси | 3 бр |
| Брой инструменти в списанието | 20 бр |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела на вертикалната | 12000 1/min |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 635 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 510 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 460 mm |
| Максимална скорост на подаване в X-ос | 500 mm/s |
| Максимална скорост на подаване в Y-ос | 500 mm/s |
| Максимална скорост на подаване в Z-ос | 500 mm/s |
| Тегло на машината | 3.9 t |
Оборудване | |
|---|---|
| HEIDENHAIN TNC 620 | |
| Осветление | |











































