- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри DOOSAN
- ›
- CNC вертикални обработващи центри DOOSAN DNM 400 A
CNC вертикална машинни център DOOSAN DNM 400 A
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Холандия |
| област | Gelderland |
| Година на производство | 2010 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 790 mm |
| Ширина на работната маса | 435 mm |
| Максимално натоварване маса (равномерно разпределени) | 400 kg |
| Мощност на шпиндела диск | 11 kW |
| Брой на CNC контролирани оси | 3 бр |
| Брой инструменти в списанието | 20 бр |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела на вертикалната | 8000 1/min |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 635 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 435 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 510 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| USB връзка | |
| Ethernet (LAN) | |














































