- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри DOOSAN
- ›
- CNC вертикални обработващи центри DOOSAN DNM 500
CNC вертикална машинни център DOOSAN DNM 500
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Франция |
| област | Rhône |
| Година на производство | 2003 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 1200 mm |
| Ширина на работната маса | 540 mm |
| Мощност на шпиндела диск | 18.5 kW |
| Брой инструменти в списанието | 30 бр |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела на вертикалната | 8000 1/min |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 1020 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 540 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 510 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| FANUC 32i | |
| Liquid система за охлаждане | |









































