- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри DUGARD
- ›
- CNC вертикални обработващи центри DUGARD EAGLE 660
CNC вертикална машинни център DUGARD EAGLE 660
| Нетна цена | 49896 BGN |
| Местен данък (ДДС) | 23 % |
| Име на фирма |
Maszyneria
Sławomir Konieczko |
| адрес | Wita Stwosza 18/13 |
| Град | Jelenia Góra |
| Пощенски код | 58-560 |
| област | Dolnośląskie |
| Страна | Полша |
| Телефон | +48 603510566 |
| Категория | CNC фрезови машини и обработващи центри DUGARD › |
| Производител | DUGARD › |
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 2005 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 810 mm |
| Ширина на работната маса | 510 mm |
| Максимално натоварване маса (равномерно разпределени) | 500 kg |
| Минимална скорост на въртене на шпиндела на вертикалната | 80 1/min |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела на вертикалната | 8000 1/min |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 660 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 530 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 510 mm |
| Максимална скорост на подаване в X-ос | 30 mm/s |
| Максимална скорост на подаване в Y-ос | 30 mm/s |
| Максимална скорост на подаване в Z-ос | 24 mm/s |
| Обща консумация на мощност | 15 kW |
| Височина Machine | 2.6 mm |
| Дължина Machine | 2000 mm |
| Широчина машина | 2.1 mm |
| Тегло на машината | 5 t |
Оборудване | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 810D ShopM | |
| Техническа документация | |













































