- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри FADAL
- ›
- CNC вертикални обработващи центри FADAL VMC 6030
CNC вертикална машинни център FADAL VMC 6030
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Michigan |
| Година на производство | 2004 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 1587.5 mm |
| Ширина на работната маса | 762 mm |
| Максимално натоварване маса (равномерно разпределени) | 1868.8 kg |
| Мощност на шпиндела диск | 11.2 kW |
| Брой инструменти в списанието | 24 бр |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела на вертикалната | 10000 1/min |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 1524 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 762 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 762 mm |
| Тегло на машината | 7.9 t |
Оборудване | |
|---|---|
| FADAL CNC CONTROL | |
| Liquid система за охлаждане | |

















































