- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри HAAS
- ›
- CNC вертикални обработващи центри HAAS TM-1
CNC вертикална машинни център HAAS TM-1
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Канада |
| област | Ontario |
| Година на производство | 2007 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Купувачът организира товаренето за своя сметка |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 1212.6 mm |
| Ширина на работната маса | 273.1 mm |
| Максимално натоварване маса (равномерно разпределени) | 136.1 kg |
| Мощност на шпиндела диск | 5.6 kW |
| Брой на CNC контролирани оси | 3 бр |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 762 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 304.8 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 406.4 mm |
| Брой на ротационни скорости на вертикална ос | 4 бр |
Оборудване | |
|---|---|
| Haas Haas | |
| Централно смазване | |
| Liquid система за охлаждане | |














































