- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри HAAS
- ›
- CNC вертикални обработващи центри HAAS VF-1
CNC вертикална машинни център HAAS VF-1
| Нетна цена | 52643 BGN |
| Местен данък (ДДС) | 23 % |
| Име на фирма |
Maszyneria
Sławomir Konieczko |
| адрес | Wita Stwosza 18/13 |
| Град | Jelenia Góra |
| Пощенски код | 58-560 |
| област | Dolnośląskie |
| Страна | Полша |
| Телефон | +48 603510566 |
| Категория | CNC фрезови машини и обработващи центри HAAS › |
| Производител | HAAS › |
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 2015 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 660 mm |
| Ширина на работната маса | 356 mm |
| Максимално натоварване маса (равномерно разпределени) | 1361 kg |
| Мощност на шпиндела диск | 22.4 kW |
| Брой на CNC контролирани оси | 3 бр |
| Брой инструменти в списанието | 20 бр |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела на вертикалната | 8100 1/min |
| Минимално разстояние на шпиндела от масата | 102 mm |
| Максимално разстояние на шпиндела от масата | 610 mm |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 508 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 406 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 508 mm |
| Максимална скорост на подаване в X-ос | 423.3 mm/s |
| Максимална скорост на подаване в Y-ос | 423.3 mm/s |
| Максимална скорост на подаване в Z-ос | 423.3 mm/s |
| Брой Т-образни канали в масата | 3 бр |
| Височина Machine | 2570 mm |
| Дължина Machine | 2570 mm |
| Широчина машина | 2510 mm |
| Тегло на машината | 3.5 t |
Оборудване | |
|---|---|
| HAAS CNC | |














































































