- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри HAAS
- ›
- CNC вертикални обработващи центри HAAS VF-2 SSHE
CNC вертикална машинни център HAAS VF-2 SSHE
| Нетна цена | Питам› |
| Име на фирма |
MAMACH Machinehandel BV
Sales Specialist |
| адрес | Campagneweg 10 |
| Град | Zevenbergen |
| Пощенски код | 4761 RM |
| област | Noord-Brabant |
| Страна | Холандия |
| Телефон | +31 168 32 53 54 |
| Категория | CNC фрезови машини и обработващи центри HAAS › |
| Производител | HAAS › |
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Холандия |
| област | Noord-Brabant |
| Година на производство | 2006 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Инвентарен номер | 2787 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 914 mm |
| Ширина на работната маса | 356 mm |
| Максимално натоварване маса (равномерно разпределени) | 680 kg |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 762 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 406 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 508 mm |
| Обща консумация на мощност | 23 kW |
| Височина Machine | 2750 mm |
| Дължина Machine | 2250 mm |
| Широчина машина | 2360 mm |
| Тегло на машината | 3.6 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Haas CNC | |
| Техническа документация | |

















































