- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри HAAS
- ›
- CNC вертикални обработващи центри HAAS VF-2SS
CNC вертикална машинни център HAAS VF-2SS
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Czech Republic |
| област | Jihomoravský kraj |
| Година на производство | 2014 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Купувачът организира товаренето за своя сметка |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
| Инвентарен номер | 7687 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 914 mm |
| Ширина на работната маса | 356 mm |
| Максимално натоварване маса (равномерно разпределени) | 680 kg |
| Мощност на шпиндела диск | 22.4 kW |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела на вертикалната | 12000 1/min |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 762 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 406 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 508 mm |
| Тегло на машината | 3.5 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |










































