- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри HAAS
- ›
- CNC вертикални обработващи центри HAAS VF-6/40
CNC вертикална машинни център HAAS VF-6/40
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Illinois |
| Година на производство | 1998 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 1625.6 mm |
| Ширина на работната маса | 711.2 mm |
| Мощност на шпиндела диск | 11.2 kW |
| Брой инструменти в списанието | 20 бр |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела на вертикалната | 7500 1/min |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 1625.6 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 812.8 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 762 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| HAAS CNC CONTROL | |
| Техническа документация | |












































