- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри HARDINGE
- ›
- CNC вертикални обработващи центри HARDINGE CONQUEST VMC 700
CNC вертикална машинни център HARDINGE CONQUEST VMC 700
| Категория | CNC фрезови машини и обработващи центри HARDINGE › |
| Производител | HARDINGE › |
АРХИВИРАНИ обява
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Florida |
| Година на производство | 1995 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 1016 mm |
| Ширина на работната маса | 482.6 mm |
| Мощност на шпиндела диск | 14.9 kW |
| Брой инструменти в списанието | 20 бр |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела на вертикалната | 10000 1/min |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 711.2 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 457.2 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 558.8 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| FANUC 18 M | |
| Връзка RS | |










































