- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри HURCO
- ›
- CNC вертикални обработващи центри HURCO BMC 30
CNC вертикална машинни център HURCO BMC 30
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Czech Republic |
| област | Jihomoravský kraj |
| Година на производство | 1998 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Купувачът организира товаренето за своя сметка |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 1020 mm |
| Ширина на работната маса | 400 mm |
| Мощност на шпиндела диск | 11 kW |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела на вертикалната | 8000 1/min |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 760 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 460 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 610 mm |
| Височина Machine | 2500 mm |
| Дължина Machine | 2200 mm |
| Широчина машина | 3400 mm |
| Тегло на машината | 4.7 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |




















































