- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри HURCO
- ›
- CNC вертикални обработващи центри HURCO WMX 60i
CNC вертикална машинни център HURCO WMX 60i
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Czech Republic |
| област | Jihomoravský kraj |
| Година на производство | 2017 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Купувачът организира товаренето за своя сметка |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 1680 mm |
| Ширина на работната маса | 660 mm |
| Максимално натоварване маса (равномерно разпределени) | 360 kg |
| Мощност на шпиндела диск | 18 kW |
| Брой инструменти в списанието | 30 бр |
| Минимална скорост на въртене на шпиндела на вертикалната | 12000 1/min |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 1560 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 660 mm |
| Тегло на машината | 9 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |












































