- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри LEADWELL
- ›
- CNC вертикални обработващи центри LEADWELL LEAD V 60
CNC вертикална машинни център LEADWELL LEAD V 60
| Категория | CNC фрезови машини и обработващи центри LEADWELL › |
| Производител | LEADWELL › |
АРХИВИРАНИ обява
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 1998 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 1680 mm |
| Ширина на работната маса | 750 mm |
| Максимално натоварване маса (равномерно разпределени) | 1200 kg |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела на вертикалната | 8000 1/min |
| Минимално разстояние на шпиндела от масата | 215 mm |
| Максимално разстояние на шпиндела от масата | 815 mm |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 1520 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 760 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 610 mm |
| Обща консумация на мощност | 25 kW |
| Височина Machine | 3410 mm |
| Дължина Machine | 4620 mm |
| Широчина машина | 3820 mm |
| Тегло на машината | 9 t |
Оборудване | |
|---|---|
| FANUC Series 21-MB | |
| Техническа документация | |















































