- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри LK MACHINERY
- ›
- CNC вертикални обработващи центри LK MACHINERY TT-510 P
CNC вертикална машинни център LK MACHINERY TT-510 P
| Категория | CNC фрезови машини и обработващи центри LK MACHINERY › |
| Производител | LK MACHINERY › |
АРХИВИРАНИ обява
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Michigan |
| Година на производство | 2011 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Инвентарен номер | 14599 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 610 mm |
| Ширина на работната маса | 356 mm |
| Максимално натоварване маса (равномерно разпределени) | 249 kg |
| Мощност на шпиндела диск | 5.5 kW |
| Брой на CNC контролирани оси | 3 бр |
| Брой инструменти в списанието | 14 бр |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела на вертикалната | 10000 1/min |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 508 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 406 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 305 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| FANUC Oi MATE | |
| Liquid система за охлаждане | |











































