- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри MAKINO
- ›
- CNC вертикални обработващи центри MAKINO A55
CNC вертикална машинни център MAKINO A55
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Южна Корея |
| Година на производство | 1997 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Купувачът организира товаренето за своя сметка |
| Плащане | След доставка до купувача |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Брой инструменти в списанието | 60 бр |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела на вертикалната | 12000 1/min |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 560 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 560 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 560 mm |
| Височина Machine | 28202 mm |
| Дължина Machine | 2630 mm |
| Широчина машина | 37100 mm |
| Тегло на машината | 9 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |








































