- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри MAS
- ›
- CNC вертикални обработващи центри MAS MCU 700V-5X SPRINT
CNC вертикална машинни център MAS MCU 700V-5X SPRINT
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Czech Republic |
| област | Jihomoravský kraj |
| Година на производство | 2014 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Купувачът организира товаренето за своя сметка |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
| Инвентарен номер | 5827 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимално натоварване маса (равномерно разпределени) | 850 kg |
| Брой на синхронни оси | 5 бр |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела на вертикалната | 18000 1/min |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 700 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 820 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 550 mm |
| Обща консумация на мощност | 85 kW |
| Височина Machine | 2950 mm |
| Дължина Machine | 4200 mm |
| Широчина машина | 2400 mm |
| Тегло на машината | 18 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |





























































