- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри MATSUURA
- ›
- CNC вертикални обработващи центри MATSUURA RA-II F
CNC вертикална машинни център MATSUURA RA-II F
| Категория | CNC фрезови машини и обработващи центри MATSUURA › |
| Производител | MATSUURA › |
АРХИВИРАНИ обява
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Florida |
| Година на производство | 1993 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 599.4 mm |
| Ширина на работната маса | 378.5 mm |
| Мощност на шпиндела диск | 7.5 kW |
| Брой инструменти в списанието | 30 бр |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела на вертикалната | 8000 1/min |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 599.4 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 410 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 469.9 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| YASNAC CNC CONTROL | |









































