- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри MATSUURA
- ›
- CNC вертикални обработващи центри MATSUURA RA-III
CNC вертикална машинни център MATSUURA RA-III
| Категория | CNC фрезови машини и обработващи центри MATSUURA › |
| Производител | MATSUURA › |
АРХИВИРАНИ обява
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | California |
| Година на производство | 1991 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 800.1 mm |
| Ширина на работната маса | 419.1 mm |
| Максимално натоварване маса (равномерно разпределени) | 299.4 kg |
| Мощност на шпиндела диск | 7.5 kW |
| Брой инструменти в списанието | 30 бр |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела на вертикалната | 6000 1/min |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 800.1 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 439.9 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 484.9 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| YASNAC MX 3 | |









































