- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри MAZAK
- ›
- CNC вертикални обработващи центри MAZAK AJV-25/404
CNC вертикална машинни център MAZAK AJV-25/404
| Нетна цена | Питам› |
| Име на фирма |
AMARON s.r.o. (Ltd.)
M. Naji |
| адрес | info@amaron-trading.com |
| Град | Brno |
| Пощенски код | 602 00 |
| област | Jihomoravský kraj |
| Страна | Czech Republic |
| Телефон |
+420 542 210 850
+420 776 115 345 |
| Категория | CNC фрезови машини и обработващи центри MAZAK › |
| Производител | MAZAK › |
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Czech Republic |
| област | Jihomoravský kraj |
| Година на производство | 1998 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Продавачът организира транспортирането на допълнителна такса |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 1240 mm |
| Ширина на работната маса | 550 mm |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 1000 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 460 mm |
| Максимална скорост на подаване в Y-ос | 510 mm/s |
| Тегло на машината | 9 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |













































