- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри MAZAK
- ›
- CNC вертикални обработващи центри MAZAK FJV 35/120
CNC вертикална машинни център MAZAK FJV 35/120
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Холандия |
| област | Noord-Brabant |
| Година на производство | 1990 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Инвентарен номер | A1478065 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 3240 mm |
| Ширина на работната маса | 750 mm |
| Максимално натоварване маса (равномерно разпределени) | 3000 kg |
| Мощност на шпиндела диск | 30 kW |
| Брой инструменти в списанието | 40 бр |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела на вертикалната | 6000 1/min |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 3000 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 800 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 585 mm |
| Височина Machine | 3546 mm |
| Дължина Machine | 3274 mm |
| Широчина машина | 8100 mm |
| Тегло на машината | 19 t |
Оборудване | |
|---|---|
| MAZAK FUSION M 640 | |









































